xgadjet
Search

هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان میرحسینی شیراز 1402

هزینه عمل لیزیک چشم در بیمارستان میرحسینی شیراز 1402

هزینه عمل لیزیک در بیمارستان میرحسینی شیراز در سال 1402

هزینه عمل لیزیک در بیمارستان میرحسینی در سال 1402 حدود 16 میلیون تومان + 2 میلیون تومان هزینه عکسبرداری میباشد.

سن مناسب برای لیزیک چشم چه سنی است؟

آیا جراحی لیزیک چشم محدودیت سنی دارد؟ لیزیک چشم باید در افراد بالای 18 سال انجام شود. به عنوان مثال، نزدیک بینی در نوجوانان تغییر می کند. این افراد باید هر بار شماره عینک یا لنز خود را عوض کنند. به طور کلی افراد زیر 40 سال در بهترین زمان برای لیزیک چشم هستند.

حداقل و حداکثر سن برای لیزیک چشم 18 تا 40 سال است.

آیا لیزیک به چشم آسیب می رساند و آیا لیزیک خطرناک است؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که علت درد چشم پس از عمل لیزیک چیست؟ پس از جراحی لیزر چشم، ممکن است احساس سوزش یا خارش خفیفی در چشمان خود داشته باشید. اما به طور کلی این روش درد نسبتا کمی دارد و با مصرف مسکن می توان درد را به حداقل رساند.


آیا می توان جراحی بینی را همزمان با لیزیک چشم انجام داد؟

پس از عمل لیزر چشم، باید تا چند هفته از نور شدید اجتناب کنید. در این شرایط، پزشک استفاده از عینک های رنگی را پیشنهاد می کند. در رینوپلاستی استفاده از عینک به دلیل باری که بر روی بینی وارد می شود تا چند ماه ممنوع است. به همین دلیل انجام همزمان این دو عمل می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. اگر قصد انجام دو عمل جراحی روی چشم و بینی را به صورت همزمان دارید، حتما با دو پزشک متخصص مشورت کنید و طبق نظر آنها عمل کنید.


آیا لیزیک چشم نیاز به بیهوشی دارد؟

در طول این عمل، علاوه بر قطره های چشمی تسکین دهنده درد، آرامبخش خوراکی ملایمی به شما داده می شود، بنابراین حتی اگر بیدار هستید، احساس آرامش کنید.


عمل لیزیک چشم چند دقیقه طول می کشد؟

مدت زمان دقیق عمل لیزیک ممکن است کمی متفاوت باشد، اما معمولا کمتر از 10 دقیقه برای هر چشم طول می کشد.تنها 20 تا 120 ثانیه از این زمان، خود اصلاح لیزر است.


نتیجه گیری و راهنمای معاینه پزشک

چگونه بهترین جراح چشم برای جراحی لیزیک را پیدا کنیم؟

اکثر مردم هنگام انتخاب بهترین چشم پزشک لیزیک با پزشکان آشنا نیستند. هنگام انتخاب متخصص چشم، باید در مورد بیماران قبلی یا دوستان خود بپرسید. این احتمال وجود دارد که جراح چشم با تیمی از دستیاران جراحی چشم را انجام دهد. این افراد در ارزیابی و اندازه گیری اولیه به پزشک کمک می کنند. اما مسئولیت نهایی بر عهده جراح است. علاوه بر این، جراح باید تعیین کند که آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی لیزر چشم هستید یا خیر.

آدرس بیمارستان میرحسینی شیراز

شیراز – میدان اطلسی – بلوار هجرت – رو به روی خیابان عبیرآمیز – بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دکتر میرحسینی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
لطفا نظرات و سوالات خود را اینجا بنویسید.x