xgadjet
Search

نحوه انتقال نات کوین به wallet

نات کوین تقریبا یک ماه هست که لیست شده در صرافی های ارز دیجیتال معتبر و افرادی که این نات کوین رو استخراج و جمع آوری کردن به کیف پول ها انتقال دادن و الان نمیدونن چگونه نقدش کنن؟

سلام خوش امدید به سایت ایکس گجت امیدوارم روز خوبی رو شروع کرده باشید امروز ما به شما اموزش میدهیم که چگونه نات کوین رو به کیف پول وصل کنید و به کیف پول خود انتقالش بدید!

نات کوین چیست؟

نات کوین هاوین مگ نحوه انتقال نات کوین به wallet ایکس گجت

نات کوین یک نوع از دیجیتالی است که به شکل میم کوین هست هست و بدونه هیچ پشتوانه ای خواصی وارد باز های کریپتو میشن و برای بدست اوردنش و ترند کردنش میان این ارز رو به شکل ایر دارپ در میارن که مردم ببینند و باز دید کننده ای نجومی بگیرند و میم کوین خود را به یک کوین واقعی در بیارن و این مدت خیلی بازدید فوق العاده ای نات کوین کسب کرد و حدود 6 میلیون از این ربات تلگرامی استفاده کردن و تا تونستن نات کوین استخراج کردن که خیلی سود خوبی روی ایردراپ نات کوین کسب کردن و چون تلگرام و صرافی های بزرگ پشت نات کوین بودن مردم هم بیشتر از نات کوین حمایت کردند نات کوین چون یک ایردراپ تازه بود و اولین ایردراپی بود که نقد شد و بخاطر اینکه برای مردم یک چیز عجیبی بود خیلی پروژه نات کوین رو مسخره کردن و بعضی از کاربران هم بخاطر همین کارشون رو متوقف کردن و ادامه ندادن خیلی از ادم ها که معروف بودن اومدن ویدئو در سوشال مدیا پخش کردن که نات کوین اینجوره و هیچ وقت لیست نمیشه که خیلی از کاربران نات کوین ماین خود را متوقف کردن اما امروز این محتوا برای دوستانی هست که با تلاش و کوشش خود وقت گذاشتن و تونستن نات کوین رو ماین کنند که الان راه و روش انتقال به wallet رو به شما آموزش بدهیم. تا اخر مطالب همراه ما باشید.

نحوه وصل کردن wallet به ربات نات کوین

tonkeeper wallet 835x470 copy نحوه انتقال نات کوین به wallet ایکس گجت
  • wallet tonkeeperرو از فروشگاه دانلود میکنید نصب شد در wallet ثبت نام میکنید که 12 کلمه رو باید یک جا بنویسید که در هرجایی هستید بتونید به راحتی به wallet خود دسترسی داشته باشید.
  • قدم دوم وارد ربات تلگرامی نات کوین میشید گذینه ای connect wallet رو میزنید.
Screenshot ۲۰۲۴ ۰۵ ۲۴ ۱۶ ۱۶ ۴۹ ۵۵۹ org.telegram.messenger نحوه انتقال نات کوین به wallet ایکس گجت

به شما چند مدل walletمعرفی میکنه که شما چون wallet tonkeeperرو نصب کردید روی ایکون tonkeeperمیزنید

Screenshot ۲۰۲۴ ۰۵ ۲۴ ۱۶ ۱۷ ۴۱ ۸۲۲ org.telegram.messenger نحوه انتقال نات کوین به wallet ایکس گجت

بعد شما رو به wallet tonkeperمیبره که باز همکه گزینه coonnect wallet رو میزنید و اگر رمز و یا اثر انگشت روی ولت خود گذاشتین رو میزنید و الان walletخود رو به نات کوین وصل کردید

Screenshot ۲۰۲۴ ۰۵ ۲۴ ۱۶ ۱۸ ۰۱ ۰۵۹ com.ton keeper 6 نحوه انتقال نات کوین به wallet ایکس گجت

نحوه انتقال نات کوین به wallet

شما روی این ایکون برای برداشت نات کوین کلیک میکنید

6 withdrawing notcoin 1 نحوه انتقال نات کوین به wallet ایکس گجت

الان که ما این محتوا رو برای شما درست کردیم گذینه ای دوم قفل هست اما تا الان باید باز شده باشه حتما گذینه ای دوم رو بزنید و اگر اول زدید30 روز مقدار نات کوین شما بعد از 30 روز با یک مقدار بیشتر میتونید بردارید اگر عجله فروش ندارید پیشنهاد ما هم اینه که روز گذینه ای اول بزنید که نات کوین هاتون هم بیشتر بشه.

7 deposite notcoin نحوه انتقال نات کوین به wallet ایکس گجت

بعد از شما یک ادرس walletمیخواد که شما وصلش کردید که باید به صورت اتوماتیک به walletخود مقدارنات نات کوین رو واریز کنه به همین سادگی البته بخاطر اینکه همه دارن در همه ساعت نات کوین های خودشون رو انتقال میدن همون لحظه برای شما واریز نمیشه ممکنه بعد از 24 ساعت بعد به walletشما بیاید.

امیدواریم که این محتوا برای شما مفید بوده باشد.

  • کلید واژه ها:
  • نات کوین
  • انتقال نات کوین
  • وصل کردن کیف پول به نات کوین
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
لطفا نظرات و سوالات خود را اینجا بنویسید.x