xgadjet
Search

تعبیر خواب آب گرفتن از شخصی

تعبیر خواب آب گرفتن از شخصی

تعبیر خواب آب گرفتن از شخصی

تعبیر خواب به روایت امام جعفر صادق

غوطه ور شدن در آب را می توان به پنج روش تفسیر کرد

امنیت

استحکام – قدرت

کار سخت

همدم و شریک گفتگوی کسی شوید

در خدمت یک مسئول مهم شهری باشم


تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین

اگر آب پاک ببیند و زیاد بخورد عمرش طولانی و عمرش شاد

اگر بیند که آب نمک می خورد، خلاف آن است

اگر ببیند که از دریا آب گوارا می نوشد، از پادشاه مال و برکت می گیرد.

اگر ببیند که تمام آب دریا را می خورد، پادشاهی تمام جهان را به دست می گیرد.

اعتقاد بر این است که اگر آب زلال و پاکیزه باشد، عظمت و ثروت و برکت به او می رسد و اگر آب تاریک باشد به رنج و سختی و ترس و وحشت مبتلا می شود.

اگر ببیند آب گرم می خورد مریض می شود

اگر ببیند ندانسته سیراب می شود، مریض می شود و اندوه فراوان می گیرد.

اگر ببیند در آب افتاده است، درد و اندوه همنوعان خود را به دوش می کشد

اگر یک لیوان آب ببیند فریفته مال و ثروت می شود


تعبیر خواب به روایت حضرت دانیال

اگر بیند که باغ و کشتزار از نهرها و نهرها سیراب می شود، یعنی مال به دست می آورد و از اندوه رهایی می یابد.اگر ببیند به مردم آب می دهد، نشان از دینداری و کردار نیک او دارد

اگر ببیند سالم و سرحال است، دست به کار مهمی می زند و کار شایسته ای پیدا می کند.

اگر ببیند که داخل آب پاک و زلال شده و آب بدنش را می پوشاند، نشان از قوت و قدرت دین و ایمان اوست و توکلش بر خداوند متعال است و نشان می دهد که کاری که انجام می دهد درست است و پسندیده ای خواهد داشت.

اگر خود را در حال آبیاری باغ ببیند، در انتخاب همسر موفق می شود.

اگر ببیند آب پاکی بر او می ریزد، یعنی خیرش به دیگران می رسد و اگر صندوقی بیاید، هم سود می برد و هم خوشحال می شود.

اگر بیند که آب نجس و تیره بر او ریختند، دلیل که خیر او به دیگران نمی رسد و همواره به خود می پندارد که دیگران و خود را از دیگران برتر بداند.


تعبیر خواب به روایت منوچهر معطی تهرانی

دیدن آب در خواب خوب است و نشانه آسانی و پاکی است، اما باید وضعیت آب و کیفیت و کمیت آن را ببینید. بهترین نوع آب در خواب، آبی تمیز، زلال و کم عمق است که در جو جریان دارد و سنگریزه ها در کف نهر یا نهر دیده می شود.آب جو بهتر از آب راکد در دریاچه یا آب انبار است، زیرا جریان زلال آب حاکی از جریان روشن زندگی بیننده خواب است و اگر ماهی در چنین آب روانی دیده شود بهتر است. به خصوص ماهی های قرمز و سفید که آنها را در استخرها و استخرها پرورش می دهیم. آب راکد و تیره غم است و آب گل آلود رنج. مبتلا شدن به کارهای ناخوشایندی که باعث دردسر و دردسر می شود و آرامش را از انسان می گیرد.

موجی از ظلم و ستم است که با ناراحتی و اضطراب به سراغت می آید، اما اگر موجی بلند شود و تو را ببرد و به ساحل یا ساحل بیندازد، پس از مدتی رستگار و آسوده می شوی. آب پاک و پاک همانطور که گفته شد تجمل و خوشبختی و عمر طولانی است و بهتر است در فضایی آرام با آب پاک و پاکیزه همراه شوید زیرا از رفاه شما می گوید. بوی تعفن آب و تاریکی آن بیماری است. آب مایع و روان، اما درشت و خروشان، به شرطی که شاهد نگاه به آن باشی نه درون آن، نشانه قوت است که با آن بروی و با آن روبرو شوی. اگر در چنین آبی شیرجه بزنید، با نیرویی خواهید جنگید که احتمالاً به شما آسیبی نمی رساند، اما تمام توان شما را می گیرد.اگر از آب‌هایی مانند رودخانه خروشان یا نهر یا سیلابی که در مجرای محصور و تنگه جاری است عبور کنید و به کرانه مقابل برسید، از ترس آفت رهایی خواهید یافت. اگر از رودخانه یا سیل آب بگیرید و بنوشید دو راه دارد. یا آب کثیف است یا زلال و شفاف.

آب کثیف ثروت و بهره ای است که از راه های غیرقانونی و نادرست به دست می آورید و آب پاک چیزی مادی و ثروتی است که به دست می آورید و به خوبی از آن استفاده می کنید. اگر آب روی زمین بریزد و طوری جمع شود که نتوانید بدون کثیف شدن پا از آن عبور کنید، به این معنی است که وارد چیزی نامطلوب شده اید. اگر در خواب تردید کردید و نخواستید از آن مکان غرق آب رد شوید، اتفاقی می افتد که دوست ندارید و ناخوشایند است، اما اگر بخواهید با اشتیاق از آنجا رد شوید، چیز خنده داری پیش می آید. شما که در نهایت بی ضرر خواهید بود. اگر در خواب ببینید که از لیوان یا کاسه آب می نوشید، در جشن مجلل و مجللی که متعلق به شما نیست شرکت خواهید کرد و احتمالاً به عنوان مهمان در آن شرکت خواهید کرد. نوشیدن آب گرم در خواب تحت هیچ شرایطی خوب نیست و نشانه بیماری است که باید در دو هفته آینده مراقب سلامتی خود باشید.

اگر در خواب ببینید که یکی آب داغ بر روی شما می پاشد یا آب گرم می ریزد و آب کثیف و آلوده و بدبو است دچار بیماری می شوید و به یکی از نزدیکان خود اجازه می دهید یا به او آسیب می رسانید و اگر این شخص غریبه باشد نیت بدی در خود پیدا خواهید کرد که بهتر است از آن اجتناب کنید و در روزهای بعد کاری انجام ندهید زیرا نتیجه بد مورد توجه مردم قرار خواهد گرفت. آب جوش یک وسوسه است. سماور پر از آب جوش همسر بد و عصبانی است.

کوزه یا دیگ پر از آب دوست خوبی است و آن دوست ممکن است زن باشد. اگر کوزه ای پر از آب داشته باشی و بشکند و آب بر زمین بریزد، دوستی شفیق را ناسپاسی می کنی و نعمتی را از دست می دهی. اگر کسی را روبروی خود ببینید که از لیوان یا کاسه یا ظرف دیگری آب می‌نوشد، جذب چیزی می‌شوید که احساس می‌کنید می‌تواند برای شما مفید باشد. اگر آب خندق زلال باشد رحمت است و اگر گل آلود و کثیف باشد غم است.

شناور شدن روی آب می تواند نمادی از شناور شدن بر روی احساسات ما و هماهنگ با ناخودآگاه ما باشد. معلق بودن در هوا همان معنای پرواز را دارد.قایقرانی معمولاً نشان دهنده احساس کلی آرامش و آزادی شما است. از جنبه منفی شناور بودن یا آویزان بودن می تواند نمادی از درون گرایی، سردی، انزوا، عدم ارتباط و ارتباط و یا نیاز به آموزش باشد، اما برای تعبیر صحیح هر رویایی لازم است خود را در این زمینه ارزیابی کنید. معانی و تعابیر همه رویاها بسیار شخصی و مختص شخص بیننده است.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
لطفا نظرات و سوالات خود را اینجا بنویسید.x